KONST / Litografier / Färglitografi 15307096
nr 1530 7096
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 200/250. Färglitografi, bildmått: 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 57x49 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 mars 2023
kl 18:39:12
20/3 22:27:03
100 kr
27/3 17:49:08
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström